Aktualna oferta | Weyna Invest

Co roku powiększamy portfel nieruchomości
Video file

Krótko o lokalizacji

Lokale umieszczone są w centrum Jakubskiego Przedmieścia w sąsiedztwo nowej, wysokiej zabudowy wielorodzinnej (inwestycje tj. Lubicka Apartamenty, Osiedle Piernikowe, Awangarda, Artystyczne, Strefa Czasu) gwarantują spory ruch pieszy oraz samochodowy. Lokale znajdują się w zabytkowym budynku, który przechodzi aktualnie generalny remont prowadzony w ramach inwestycji prowadzonej przez renomowanego dewelopera - planowane zakończenie na sierpień 2023 r.
Aktualna oferta
WeynaInvest, Jakubskie Przedmieście

Nowa inwestycja w centrum 82 m2, witryna i duży…

Przedstawiamy  ofertę wynajmu lokali usługowych w nowej inwestycji na mapie Torunia-  planowane wjazdy od ul. Targowej, ul. Żółkiewskiego oraz z Szosy Lubickiej. Lokale znajdują się w zabytkowym budynku, który przechodzi aktualnie generalny remont pr…
Jakubskie Przedmieście, Toruń
WeynaInvest, Jakubskie Przedmieście

Całkiem nowa inwestycja, 39,93 m2, lokal użytkowy…

Przedstawiamy  ofertę wynajmu lokali usługowych w nowej inwestycji na mapie Torunia-  planowane wjazdy od ul. Targowej, ul. Żółkiewskiego oraz z Szosy Lubickiej. Lokalizacja w centrum oraz sąsiedztwo nowej, wysokiej zabudowy wielorodzinnej (inwestycj…
Jakubskie Przedmieście, Toruń
Kościuszki 66

301,05 m2, przestronny lokal w nowoczesnym…

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na parterze oraz I piętrze nowoczesnego biurowca przy ul. Kościuszki 66. Łączna powierzchnia lokalu to 301,05 m2.
Mokre, Toruń
WeynaI Invest

Kościuszki 66, lokal z witryną, 186,50 m2

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Kościuszki 66, łączna powierzchnia lokalu to 186,5 m2.
Mokre, Toruń
Weyna Invest

Kosćiuszki 66, Lokal 80 m2

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Kościuszki 66. Łączna powierzchnia lokalu to 80 m2.
Mokre, Toruń
Weyna Invest

Lokal biurowy blisko centrum 114,56m2 Kościuszki…

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ul. Kościuszki 66 o łącznej powierzchni 114,56 m2.
Mokre, Toruń